بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

چگونه برای ویزا کانادا اقدام کنیم؟

کانادا یکی از مقاصد دیدنی در دنیا میباشد که با شنیدن آن شما به یاد آبشار نیاگارا می­افتید. پس ببینیم برای دریافت ویزا این کشور باید چه مراحلی را طی کنیم.

 وقت سفارت کانادا اولین مرحله برای دریافت ویزا این کشور می باشد که شما باید مدارک لازم را به سفارت ارائه دهید و انگشت نگاری شوید.

سفارت کانادا در تهران بسته است پس شما باید به یکی از کشورهای ترکیه، دبی و یا ارمنستان که بیشتر هموطنان ایرانی به این کشورها برای ارائه مدارک و انگشت نگاری مراجعه میکنند بروید.

تکمیل فرم کانادا و بررسی مدارک مورد نیاز توسط کارشناسان آژانس پرنیان سفر بررسی میگردد.

برای دانلود فرم کانادا بر روی لینک فرم کانادا کلیک نمایید.

برای دانلود مدارک مورد نیاز سفارت کانادا به صورت یک جا برروی لینک مدارک مورد نیاز سفارت کانادا کلیک نمایید.

براساس سیاستی که کشور کانادا برای صدور ویزا در پی گرفته است، هموطنان ایرانی که برای وقت سفارت کانادا اقدام می نمایند باید سابقه سفر خوبی داشته باشند .

منظور از سابقه سفر خوب ویزا های لیبل دار در پاسپورت می باشد که از همه مهم­تر ویزا کشورهای اروپایی یا همان ویزا شنگن می­باشد.

در وهله دوم مدارک شغلی و گردش حساب بانکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .  منظور از مدارک شغلی گواهی اشتغال به کار برای کارمندان به همراه سابقه بیمه، برای پزشکان گواهی مطب و پروانه دائم پزشکی ، برای صاحبان مشاغل آزاد جواز کسب و برای کلیه مشاغلی که گفته شد لیست بیمه پرسنل و همچنین اخرین قبض پرداخت مالیات در صورت وجود نیاز می باشد. برای کارکنان رسمی دولت نیز فیش حقوقی 6 ماهه آخر به همراه حکم کارگزینی الزامی است.

بازنشسته­گان نیز میتوانند با ارائه حکم بازنشستگی و 6 عدد فیش حقوقی آخر اقدام نمایند.

مسافرانی که مجرد هستند و سن شان پایین 30 سال می باشد بهتر است به صورت دانشجویی برای ویزا کانادا اقدام نمایند که کارشناسان پرنیان سفر در این زمینه میتوانند مشاوره لازم در این زمینه را ارائه نمایند.

یک راه حل دیگر برای افراد زیر 30 سال اقدام با خانواده برای وقت سفارت کانادا می باشد.

گردش حساب بانکی و تمکین مالی یکی از موارد پر اهمیتی ست که سفارت کانادا آن را مورد بررسی قرار می­دهد.

گردش حساب بانکی مورد قبول سفارت به اینصورت است که به حساب شما نباید شوک وارد شده باشد این بدین معنی ست که پول به صورت ناگهانی با مقدار بالا وارد حساب نشده باشد و یا برداشت نشده باشد. گردش حساب 6 ماهه بانکی شما باید در حد تعادل باشد.

بررسی مدارک مهم جهت سفارت کانادا انجام شد. سایر مدارک مثل شناسنامه ، سند ازدواج، دفترچه بیمه و سند ملکی از دیگر مدارکی ست که بری سفارت کانادا باید ترجمه شود.

ترجمه مدارک ­تان را میتوانید با خیال راحت به همکاران ما بسپارید.

پس از تکمیل مدارک تکمیل فرم و انگشت نگاری سفارت کانادا در یکی از کشورهای ذکر شده شما باید به مدت دو هفته تا 4 ماه منتظر ایمیل جواب ویزا از جانب سفارت کانادا باشید.

 

زمانی که تائیدیه ویزا خود را گرفتید 30 روز مهلت دارید تا پیکاپ پاسپورت کانادا را انجام دهید. به این معنی که پاسپورت خود را به همراه ای میلی که از سمت سفارت دریافت کرده­اید به آژانس پرنیان سفر سپرده و ظرف 3 تا 4 هفته منتظر دریافت پاسپورت خود باشید.

موارد مرتبط

فرم سفارت کانادا

فرم سفارت کانادا

مسافرانی که قصد اقدام برای ویزا کانادا را دارید میتوانید از لینک ذیل فرم سفارت کانادا را دانلود فرمایید.

ادامه مطلب
ويزاي كانادا

ويزاي كانادا

آژانس هواپيمايي پرنیان سفر در زمينه اخذ ويزاي كانادا به صورت تخصصي فعاليت مي نمايد .

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر