چگونه برای ویزا کانادا اقدام کنیم؟

کانادا یکی از مقاصد دیدنی در دنیا میباشد که با شنیدن آن شما به یاد آبشار نیاگارا می­افتید. پس ببینیم برای دریافت ویزا این کشور باید چه مراحلی را طی کنیم.

 وقت سفارت کانادا اولین مرحله برای دریافت ویزا این کشور می باشد که شما باید مدارک لازم را به سفارت ارائه دهید و انگشت نگاری شوید.

سفارت کانادا در تهران بسته است پس شما باید به یکی از کشورهای ترکیه، دبی و یا ارمنستان که بیشتر هموطنان ایرانی به این کشورها برای ارائه مدارک و انگشت نگاری مراجعه میکنند بروید.

تکمیل فرم کانادا و بررسی مدارک مورد نیاز توسط کارشناسان آژانس رایکاگشت بررسی میگردد.

برای دانلود فرم کانادا بر روی لینک فرم کانادا کلیک نمایید.

برای دانلود مدارک مورد نیاز سفارت کانادا به صورت یک جا برروی لینک مدارک مورد نیاز سفارت کانادا کلیک نمایید.

براساس سیاستی که کشور کانادا برای صدور ویزا در پی گرفته است، هموطنان ایرانی که برای وقت سفارت کانادا اقدام می نمایند باید سابقه سفر خوبی داشته باشند .

منظور از سابقه سفر خوب ویزا های لیبل دار در پاسپورت می باشد که از همه مهم­تر ویزا کشورهای اروپایی یا همان ویزا شنگن می­باشد.

در وهله دوم مدارک شغلی و گردش حساب بانکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .  منظور از مدارک شغلی گواهی اشتغال به کار برای کارمندان به همراه سابقه بیمه، برای پزشکان گواهی مطب و پروانه دائم پزشکی ، برای صاحبان مشاغل آزاد جواز کسب و برای کلیه مشاغلی که گفته شد لیست بیمه پرسنل و همچنین اخرین قبض پرداخت مالیات در صورت وجود نیاز می باشد. برای کارکنان رسمی دولت نیز فیش حقوقی 6 ماهه آخر به همراه حکم کارگزینی الزامی است.

بازنشسته­گان نیز میتوانند با ارائه حکم بازنشستگی و 6 عدد فیش حقوقی آخر اقدام نمایند.

مسافرانی که مجرد هستند و سن شان پایین 30 سال می باشد بهتر است به صورت دانشجویی برای ویزا کانادا اقدام نمایند که کارشناسان رایکاگشت در این زمینه میتوانند مشاوره لازم در این زمینه را ارائه نمایند.

یک راه حل دیگر برای افراد زیر 30 سال اقدام با خانواده برای وقت سفارت کانادا می باشد.

گردش حساب بانکی و تمکین مالی یکی از موارد پر اهمیتی ست که سفارت کانادا آن را مورد بررسی قرار می­دهد.

گردش حساب بانکی مورد قبول سفارت به اینصورت است که به حساب شما نباید شوک وارد شده باشد این بدین معنی ست که پول به صورت ناگهانی با مقدار بالا وارد حساب نشده باشد و یا برداشت نشده باشد. گردش حساب 6 ماهه بانکی شما باید در حد تعادل باشد.

بررسی مدارک مهم جهت سفارت کانادا انجام شد. سایر مدارک مثل شناسنامه ، سند ازدواج، دفترچه بیمه و سند ملکی از دیگر مدارکی ست که بری سفارت کانادا باید ترجمه شود.

ترجمه مدارک ­تان را میتوانید با خیال راحت به همکاران ما بسپارید.

پس از تکمیل مدارک تکمیل فرم و انگشت نگاری سفارت کانادا در یکی از کشورهای ذکر شده شما باید به مدت دو هفته تا 4 ماه منتظر ایمیل جواب ویزا از جانب سفارت کانادا باشید.

 

زمانی که تائیدیه ویزا خود را گرفتید 30 روز مهلت دارید تا پیکاپ پاسپورت کانادا را انجام دهید. به این معنی که پاسپورت خود را به همراه ای میلی که از سمت سفارت دریافت کرده­اید به آژانس رایکاگشت سپرده و ظرف 3 تا 4 هفته منتظر دریافت پاسپورت خود باشید.

 

پيكاپ ويزاي كانادا
وقت انگشت نگاري كانادا، ويزاي كانادا، خدمات سفارت كانادا، وقت سفارت كانادا، پيكاپ ويزا كانادا را از ما بخواهيد.
پس از انگشت نگاري كانادا 2 هفته تا 4 ماه جواب سفارت به طول مي انجامد كه شما در صفحه كاربري خود پيغام جديد جهت ارسال پاسپورت به دفتر سفارت كانادا به اصلاح VFS را مشاهده نماييد.
منظور از پيكاپ ويزا ارسال پاسپورت به VFS توسط كارگزار به تركيه ميباشد تا ويزاي مولتي پل كاناداي شما برروي پاسپورت الصاق گردد.
مدارك لازم جهت پيكاپ ويزا
اصل پاسپورت با امضاي دارنده گذرنامه
نامه سفارت با امضاي مسافر
40 دلار + 70 لير كارمزد و هزينه پيكاپ ويزاي كانادا خواهد بود.
پس از دريافت ويزاي كانادا خريد بليط جز اقدامات مهم جهت سفر خواهد بود زيرا شما هر چه سريعتر بليط خود را تهيه نماييد قيمت خريد مناسبتر خواهد بود.
براي تهيه بليط ارزان كانادا ميتوانيد به سايت www.bilitoo.com مراجعه نماييد ويا با كارشناسان رايكاگشت باشماره 02195119166 و 09378165006 تماس حاصل نماييد.
پس از خرید بلیط شما خیالتان راحت خواهد بود زیرا سایت بلیتو با پشتیبانی 24 ساعته ای که دارد میتواند پاسخگوی شما در مورد خدمات متنوع مانند تغییر تاریخ و یا هرگونه مشکل و سوال باشد.
اقدام بعدی انتخاب محل اقامت شما در شهرهای زیبای کشور کانادا می باشد.
محل اقامت مورد نظر خود در مونترال، تورنتو، ونکوور، نیاگارا و... را میتوانید از سایت www.bilitoo.com انتخاب نمایید و با خرید بهترین و ارزانترین و باکیفیت ترین هتل ها از سفر خود به کانادا لذت ببرید.
شرکت رایکاگشت ارائه دهنده کلیه خدمات وقت سفارت کانادا، پیکاپ ویزا کانادا، مشاوره در زمینه اخذ ویزا کانادا و تکمیل فرم و بررسی مدارک می باشد.
 

با كارشناسان رايكا گشت جهت مشاوره ويزا كانادا و يا شنگن در تماس باشيد
02140228007
02195119166
02188517171