بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | هتل خارجی | بلیط ارزان

برترین خطوط هواپیمایی جهان در سال 2019

برترین خطوط هواپیمایی جهان در سال 2019

امروزه سفرهای هوایی جزء جدا نشدنی زندگی روزمره بیشتر مردم به خصوص کسانی که همیشه در حال سفر برای انجام کار و یا گشت و گذار هستند، می باشد. به همین دلیل صنعت حمل و نقل هوایی به یک تجارت پر سود تبدیل شده است و شرکت های هواپیمایی فراوانی را می توان در کل جهان پیدا کرد که برای جذب مشتری بیشتر و رقابت با دیگر شرکت های هواپیمایی در صدد ارائه خدمات رفاهی بیشتر و افزایش رضایتمندی مسافران هستند

این شرکت ها هر سال بر اساس معیارهای مشخصی مانند: زمان تاخیر در پرواز، ارائه خدمات رفاهی در طول پرواز و ... مورد بررسی قرار می گیرند و بهترین و بدترین ایرلاین ها در آن سال مشخص می شوند.

در این بخش به معرفی بهترین ایرلاین های جهان سال 2019 میلادی پرداخته شده است.

سایت بیلیتو دارای نشان اعتماد الکترونیک یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه خدمات بلیط هواپیما ارزان می باشد.

· خطوط هواپیمایی سنگاپور (singapore airlines)

خطوط هواپیمایی کشور آسیایی سنگاپور برای دومین سال به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان در نظر گرفته شده است و جوایز زیادی نظیر: بهترین خطوط هوایی جهان و آسیا، بهترین سالن انتظار، دارا بودن بهترین کلاس های پروازی و ... به حود اختصاص داده است.

این شرکت با حدود هفتاد سال سابقه یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان است که به بیش از 60 مقصد در سی و پنج کشور جهان پرواز دارد و در هواپیماهای این شرکت چهار کلاس پروازی فرست کلاس (first class)، سوئیت های خطوط هوایی سنگاپور(sangapore airlines suites)، اکونومی و بیزینیس کلاس ارائه می شوند.

خطوط هواپیمایی سنگاپور بهترین شرکت هواپیمایی جهان در سال 2019

 

این شرکت از لحاظ امکانات رفاهی، احترام به مسافر، کیفیت غذایی، مهمانداری، رضایت مشتری، ایمنی، نظم و ... جزء بهترین شرکت ها به شمار می رود.

· خطوط هواپیمایی قطر (qatar airlines)

خطوط هواپیمایی قطر که تنها 26 سال قدمت دارند؛ جزء بهترین شرکت های هواپیمایی جهان و عضو اتحادیه one world کشور آمریکا که شرکت هایی مانند: ایر برلین، خطوط هوایی کشور اردن، ایرلاین آمریکا و ... عضو آن هستند، می باشد؛ که دفتر مرکزی آن در شهر دوحه قطر قرار دارد و به بیشتر از 140 مقصد در اقصی نقاط جهان پرواز دارد.

در این شرکت چندین هزار نفر مشغول به کار هستند که در تخصص خودشان جزء بهترین ها می باشند زیرا خطوط هواپیمایی قطر سخت گیری های شدیدی را در گزینش کارمندان خود از قبیل: مهمانداران، خلبانان، کارمندان دفتری و ... را اعمال می کند.

خطوط هواپیمایی قطر یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی جهان

 

شرکت هواپیمایی قطر نیز از لحاظ ارائه خدمات به مسافران جزء بهترین ها می باشد و در این مدت جایزه های فراوانی نظیر: جایزه خطوط هوایی پنج ستاره و همچنین دریافت جایزه برای کلاس پروازی first class را از آن خود کرده است.

· خطوط هواپیمایی اوا تایوان (Eva Air)

شرکت هواپیمایی اوا که نام آن از ever green airlines گرفته شده است در تائویوان (taoyuan) کشور تایوان قرار دارد. این شرکت در سال 1989 میلادی تاسیس شد.

این شرکت که ابتدای تاسیس (سال اول) به چند کشور نزدیک به تایوان پرواز داشته است؛ امروزه به بیش از چهل کشور در کل جهان از آسیا و اروپا گرفته تا آمریکا و استرالیا پرواز دارد و در رتبه بندی توسط شرکت های معتبر نظیر skytrax، جزء خطوط هواپیمایی پنج ستاره می باشد.

در حقیقت اوا ایر لاین که امروزه به دلیل داشتن امکانات رفاهی بسیار خوب، نظم، کیفیت غذایی عالی، رضایت مسافران و ... جزء ده شرکت برتر در جهان است و شهرتی جهانی دارد. تا سال 2007 میلادی و تا قبل از افزایش قیمت سوخت هواپیما، به سود دهی فراوانی دست پیدا کرده بود، اما پس از آن با کاهش سود رو به رو گشت به همین دلیل دست به تعدیل نیرو زد. اما پس از مدتی و در سال های 2009 و 2010 میلادی به جایگاه قبلی خود بازگشت.

خطوط هواپیمایی اوا کشور تایوان

 

همچنین این شرکت تایوانی دارای 5 کلاس پروازی به نام های رویال لورل (royal laurel)، پرمیوم لورل (premium laurel)، اکونومی، بیزینس و پرمیوم الیت می باشد که هر کدام از آن ها خدمات رفاهی و آسایشی متفاوتی برای مسافران ارائه می دهند.

· خطوط هواپیمایی امارات (emirates airline)

امارات ایر لاین یکی دیگر از خطوط هواپیمایی برتر در جهان می باشد که در دهه هشتاد قرن بیستم میلادی در شهر دبی امارات متحده عربی تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی با بیش از 3600 پرواز در طول هفته بزرگ ترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه می باشد که به بیش از 150 مقصد در کل جهان پرواز دارد.

خطوط هواپیمایی امارات یکی از برترین خطوط هواپیمایی جهان

 

این شرکت هواپیمایی نیز همانند دیگر شرکت های برتر در حمل و نقل هوایی براساس شاخص هایی نظیر: رضایت مسافر، کیفیت غذا و آشامیدنی، راحتی و رفتار مهماندار با مسافر جزء بهترین ها به شمار می رود به طوری که در سال 2013 میلادی رتبه ی اول را در این رتبه بندی به خود اختصاص داد. همچنین این شرکت در پروازهای خود به اقصی نقاط جهان سه کلاس پروازی فرست کلاس (جزء پروازهای لوکس و گران قیمت جهان به شمار می رود)، اکونومی و بیزینس را با بهترین خدمات و سرگرمی ها به مسافران ارائه می دهد.

· خطوط هواپیمایی ژاپن

ژاپن ایر لاین که قدمتی 68 ساله دارد، در رتبه پنجم برترین خطوط هواپیمایی جهان در سال 2019 قرار گرفته است که با حدود 280 هواپیمای مسافربری و باربری به 220 مقصد در 35 کشور جهان پرواز دارد و سالانه میلیارد ها تن بار و میلیون ها مسافر را جابه جا می کند. این شرکت در ابتدای تاسیس به صورت خصوصی اداره می شد اما پس از حدود دو سال در اختیار دولت ژاپن قرار گرفت ولی پس از حدود 40 سال دوباره به بخش خصوصی واگذار شد و از آن زمان تا به امروز توسط بخش خصوصی اداره می شود.

این شرکت هواپیمایی که در توکیو مستقر می باشد امکانات رفاهی نظیر: غذا با کیفیت عالی، صندلی های انعطاف پذیر و ... را به مسافران ارائه می دهد هم چنین این شرکت دارای کلاس های پروازی فرست کلاس یا همان (jal suite) که بالاترین کلاس هواپیمایی این شرکت می باشد و مسافران در آن احساس راحتی بیشتر از آنچه تصور می کنند، اکونومی کلاس که کلاس رایج و ارزان این شرکت است که مسافر با انتخاب آن می تواند نوع صندلی خود را از بین سه گزینه انتخاب نماید، اکونومی پرمیوم که دو نوع صندلی انتخابی دارد که انعطاف پذیر و دارای مانیتور و بسیاری از امکانات مورد نیاز برای سفر می باشد و بیزینس کلاس که در این شرکت هواپیمایی با هفت نوع صندلی انتخابی امکانات بسیار خوبی برای داشتن یه سفر راحت و بی دغدغه را برای مسافران فراهم می کند.

منبع : سایت بیلیتو

موارد مرتبط

شلوغ ترین فرودگاه های جهان

شلوغ ترین فرودگاه های جهان

امروزه با وجود هواپیما و توسعه در بخش حمل و نقل هوایی، مردم ترجیح می دهند که سفرهایی که به مقاصد دور دارند را با این وسیله نقلیه انجام دهند و از مشکلاتی که حمل و نقل زمینی دارد مانند ترافیک، خستگی و ... در امان باشند. به همین دلیل و با افزایش تقاضای مسافرت های هوایی در اقصی نقاط جهان شرکت های هواپیمایی و فرودگاه هایی برای انجام این پروازها تاسیس و ساخته شده اند.

ادامه مطلب
برترین خطوط هواپیمایی جهان در سال 2019

برترین خطوط هواپیمایی جهان در سال 2019

امروزه سفرهای هوایی جزء جدا نشدنی زندگی روزمره بیشتر مردم به خصوص کسانی که همیشه در حال سفر برای انجام کار و یا گشت و گذار هستند، می باشد. به همین دلیل صنعت حمل و نقل هوایی به یک تجارت پر سود تبدیل شده است و شرکت های هواپیمایی فراوانی را می توان در کل جهان پیدا کرد

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر